+370 41 502350info@aderita.ltRagainės 71E, LT78110 Šiauliai

Apie mus

UAB „ADERITA” įkurta 1998m. gegužės 28d. Šiauliuose ir savo veiklą pradėjo nuo ekspedicinių paslaugų teikimo.
Įmonė yra tikrasis Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos „LINAVA“ ir TIR sistemos narys.

Pagrindinė įmonės veikla – tarptautiniai krovinių pervežimai šaldytuvais ir tentinėmis puspriekabėmis Europos Sąjungos šalyse, iš kurių prioritetai teikiami Vokietijai, Lenkijai, Olandijai, Belgijai, Italijai, Prancūzijai, Ispanijai, Vengrijai, Čekijai, Slovakijai ir Baltijos šalims. Didžioji dalis pervežamų krovinių yra pavojingi, reikalaujantys ADR įrangos.
Įmonė turi nuosavą autoparką, kurį sudaro modernūs VOLVO ir DAF markės vilkikai su tentinėmis puspriekabėmis, atitinkantys „EURO 6“ reikalavimus. Visi vilkikai turi navigacines sekimo sistemas, kurios leidžia optimaliai kontroliuoti automobilių ir krovinių judėjimą, bei operatyviai suteikti reikiamą informaciją klientui.
Visi mūsų autotransporto priemonėmis gabenami kroviniai yra apdrausti vežėjų automobiliais atsakomybės draudimu pagal CMR ir TIR konvencijų reikalavimus.
Turėdami nemažą patirtį transporto versle ir kvalifikuotą darbuotojų kolektyvą, siekiame optimaliai patenkinti kiekvieną kliento poreikius, plėtoti ilgalaikius ir patikimus santykius su krovinių pervežimų užsakovais.

Mūsų pagrindinis tikslas – laiku ir saugiai pristatyti krovinius į paskirties vietą, profesionaliai spręsti mūsų versle atsiradusias problemas ir būti patikimu partneriu teikiant aukšto lygio transporto ir logistikos paslaugas.